[NADÁVKY NA HA BAN!]Sťažnosť na admina ,,sMurFa" (děcko)

Goto down

[NADÁVKY NA HA BAN!]Sťažnosť na admina ,,sMurFa" (děcko)

Odoslať pre DitzzSK za Po október 30, 2017 9:35 pm

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 21
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto serveri adminom 15.|sMurF
[AMXBans] Zostava este 30 hours , 45 minutes and 2 seconds z tvojho banu.
[AMXBans] Zabanovany nick : ditZZsk
[AMXBans] Dovod : ' Urazky na admina , vyhrazanie sa adminovy ( sMurF ) '
[AMXBans] O zrusenie banu mozes poziadat na nasom fore cspromet.eu/forum
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 1283230578 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 87.244.234.244 '
[AMXBans] ===============================================
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked by Console: Dostal si BAN! Skontroluj si konzolu! (tlacitko pod ESC)
Kicked : Dostal si BAN! Skontroluj si konzolu!

Prosim ta Freede nehnevaj sa ale prosim ta prečitaj si to..

Vopred sa ospravedlnujem sa slovnik ale inak to nejde..

Pre admina:
TY jedna spečena prašina decka.. nemaš ani 18 a machrureš tu faj buzna.. a rozkazuješ mi na servery čo mam robit.. ked na to nemaš pravo.. ja možem pisat kolko chcem a kedy chcem a čo chcem.. a samozrejem som bol slušny a nič som ti nepisal.. ty si mi tam ****val že ti mater gabe a nemožeš volat lebo si vypečene decko ktore sa boji za to čo robi.. si posraty sralo za PC ktory nič nevie.. iba sa vyhražet v hre a v realnom živote by ti gulky scvrklo a prchal by si ak male decko.. za to že ja ti napišem "ty si neni moj takto a možem pisat čo chcem".. až sa mi vyhražaš za to.. nevieš ani hrat a ked sa zabijm tak len pindaš ak chore decko.. ked nevieš hrat.. existuju take miesot ako pieskovisko.. a tam ta radi privtaju.. v živote dosiahneš holy ***** lebo si obyčajny zavyslak
DitzzSK
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 48
Body : 54
Zaregistrovaný den : 15.04.2016
Rok : 19

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: [NADÁVKY NA HA BAN!]Sťažnosť na admina ,,sMurFa" (děcko)

Odoslať pre sMurF za Po október 30, 2017 10:03 pm

Si fakt idiot.. Tvoje demence stojí na mínusové úrovni myslíš si, že tady ti někdo řekne, že mi seberou práva? xdd
1.Nejdřív se dívej, co píšeš..
2.Ještě vědět, že mám práva jenom na CSGO jako HA, csko mám jenom JB
3.BB má mtthw a marv0p
A to, že mi budeš psát si posraty sralo za PC ktory nič nevie.., tak nejdřív se podívej na sebe potom na mě .)
Hraju hokej, takže se aspoň hýbu a mám respekt u freeda, že dokážu hrát Hokej a přitom, se učit a chodit si to hlídat..
A to, že mi není 18 neznamená, že nejsem aspoň vypatlanej idiot, který chce mě dostat z A-Teamu, ale jelikož se ti nelíbí náhled A-Teamu tak si stěžuj někde jinde ne tady..
Tady jsou normální lidi, a navíc na BB chodím jenom hlídat kdyby něco a měsíc jsem tam už nebyl pořád chodím jenom na Knife, ale hlavně na JB ty kokotko na JB prosedím fakt dlouho..
Takže doufám, že si vezmeš nějaké poučení a nebudeš tady dávat vše falešné..
PS: Kde je starý Ditzz? si trochu jiný, jako kdyby si to nebyl ty..

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
When he suddenly came and stood beside me, he knelt down nothing. And then he took out the box where the ring was and said, "Will you marry me?" I said, "Yes," and I even laughed and cried. It's been a long time ago, but I'm glad to have it, because he's the right person who always makes a smile on my face. He's a great dad and he's what he does not only for me but also for our baby. I'm glad I have him and I love him very much.
He is a very nice guy and when I remember how he was silent and he stood up and asked for my hand it was extraordinary because I was waiting for this and Max was all for me. I love him and my baby, and I'm glad he's just him. It's been 6 years since he asked for my hand, but I was so excited and I cried so much. He is from the Czech Republic and I from Germany.  do not know how he can handle it. I love him so much and play a big role in my life with my baby.

- Your Natalie <3
sMurF
Hl. CheatHunter
Hl. CheatHunter

Počet příspěvků : 45
Body : 297
Zaregistrovaný den : 20.10.2017
Funkce : Hlavní CHH

Zobrazit informácie o autorovi http://www.cspromet.forumczech.com

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Freed za Po október 30, 2017 10:21 pm

Mám ze sMurFa radost jak se stará o všechno do toho škola apod.. Nemusíš mu nadávat a takové věci se píšou v pravidlech, takže bohužel tenhle případ jako si ty, takový cancer, co si bohužel napsal berem jako nadávky na admina z toho vyplývá, že ti uděluju BAN na týden.
Freed
Majitel Portálu
Majitel Portálu

Počet příspěvků : 101
Body : 642
Zaregistrovaný den : 09.04.2016
Funkce : Majitel Portálu

Zobrazit informácie o autorovi http://cspromet.forumczech.com

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: